Naslovnica arrow Turniri arrow Ekipno prvenstvo arrow Ekipno prventsvo '09

8 Ball biljar klub

Dobro došli na internet stranice 8 Ball biljar kluba!
Na našim stranicama možete se informirati o svemu što Vam nudi naš biljar klub, ali i o svim drugim temama i vijestima vezanim za biljar.
Opširnije ...

Posijetite 8 Ball biljar klub i zabavite se u vrhunski uređenom prostoru u kojem vam nudimo :
Ekipno prvenstvo 2009

8 Ball biljar klub

Biljarski klub 8Ball organizira ekipno prvenstvo!

Prijave do 01.10.2009.

Ekipa se sastoji od 3 igrača + 1 rezevni.
Meč igra minimum 3 igrača, u protivnom ekipa gubi meč (2 boda protivniku)

Isti igrač nemože igrati dvije discipline pojedinačno.

Tijek meča: u dogovoru sa organizatorom određuje se termin (datum i vrijeme) meča, igra se na dva stola istovremeno, osmica i devetka pojedinačno te desetka pojedinačno i devetka parovi.

Četvrti igrač se mora prijaviti do druge faze natjecanja.

Kotizacija po igraču je 100 kn, uplata prije početka prvog meča.

Prije početka meča ekipe ispune liste sa sastavom igrača, koji tijekom meča nije moguće mijenjati.

Igra se:
- osmica do 5 dobivenih
- devetka do 7 dobivenih
- desetka do 5 dobivenih
- parovi devetka do 7 dobivenih

U svim disciplinama naizmjeničan break.


Masters ekipnog prvenstva 2009.

Nakon odigranih 13 kola (svaki sa svakim) prvih osam ekipa ulazi u Masters ekipnog prvenstva 2009.

Od osam plasiranih ekipa pravo igranja imaju igrači koji su igrali najmanje 4 kola.

Masters se odigrava u dvije grupe po četiri ekipe. sistem svaki sa svakim.
Prve dvije ekipe iz svake grupe ulaze u polufinale.

Polufinale igraju:
prvi iz A i drugi iz B grupe i
prvi iz B i drugi iz A grupe

Nagrade:
1. mjesto = 50% od uplate
2. mjesto 25%
3. mjesto 25% na dva dijela


3. kolo traje od 24.02. do 25.02.2010.

Bakteriofagi : F4 (četvrtak u 18:00)
Lako ćemo : Dream Team (četvrtak u 18:00)
The Penetrators : Team Extreme (četvrtak u 18:00)
E-51 : Šampioni (srijeda u 18:00)

Playoff - 2. kolo traje od 10.02 do 11.02. 2010.

Dream Team: Bakteriofagi (2:3)
F4 : Lako ćemo (2:3)
Team Extreme : E-51 (3:2)
The Penetrators : Šampioni (4:1)

Playoff - 1. kolo traje od 03.02 do 04.02. 2010.

Dream Team : F4 (2:3)
Bakteriofagi : Lako ćemo (4:1)
The Penetrators : E-51 (3:2)
Šampioni : Team Extreme (2:3)

13. kolo traje od 27.01 do 28.01. 2010.

The Penetrators : F4 (2:2)
Vrbovec i Bare : Jegermajstori (3:1)
Robina i podanici : Lako ćemo (1:3)
Autsajderi : Team Extreme (2:2)
Bakteriofagi : Dream Team (2:2)
Kad jaganjci utihnu : "E-51" (2:2)
Šampioni : Gambler (3:1)

12. kolo traje od 20.01. do 21.01. 2010.

Vrbovec i Bare : Bakteriofagi (1:3)
Autsajderi : Kad jaganjci utihnu (srijeda u 18h)
The Penetrators : Lako ćemo (3:1)
Gambler : "E-51" (2:2)
Dream Team : F4 (3:1)
Jegermajstori : Team Extreme (0:4)
Robina i podanici : Šampioni (2:2)

11. kolo traje od 13.01. do 14.01. 2010.

"E-51" : Dream Team (1:3)
The Penetrators : Šampioni (3:1)
Vrbovec i Bare : Robina i podanici (2:2)
Bakteriofagi : Team Extreme (2:2)
Kad jaganjci utihnu : Lako ćemo (1:3)
F4 : Gambler (3:1)
Jegermajstori : Autsajderi (1:3)

10. kolo traje od 06.01. do 07.01. 2010.

Dream Team : Jegermajstori (4:0)
Team Extreme : Lako ćemo (4:0)
Šampioni : Autsajderi (4:0 BB)
The Penetrators : Kad jaganjci utihnu (2:2)
Gambler : Robina i podanici (1:3)
F4 : Bakteriofagi (2:2)
Vrbovec i Bare : "E-51" (2:2)

9. kolo traje od 19.12 (subota) do 20.20. (nedjelja) 2009.

Team Extreme : Robina i podanici (2:2)
"E-51" : Jegermajstori (4:0)
Bakteriofagi : The Penetrators (1:3)
Kad jaganjci utihnu : Šampioni (2:2)
Lako ćemo : Gambler (2:2)
Vrbovec i Bare : F4 (1:3)
Dream Team : Autsajderi (4:0)

8. kolo traje od 09.12. do 10.12. 2009.

F4 : Robina i podanici (4:0 BB)
Team Extreme : Vrbovec i Bare (3:1)
Kad jaganjci utihnu : Jegermajstori (0:4 BB)
The Penetrators : Gambler (3:1)
"E-51" : Šampioni (0:4)
Lako ćemo : Dream Team (0:4)
Bakteriofagi : Autsajderi (4:0)

7. kolo traje od 02.12. do 03.12. 2009.

Dream Team : Šampioni (2:2)
Lako ćemo : Bakteriofagi (1:3)
Jegermajstori : Gambler (0:4)
F4 : Autsajderi (3:1)
The Penetrators : Team Extreme (4:0)
Robina i podanici : "E-51" (2:2)
Kad jaganjci utihnu : Vrbovec i Bare (4:0)

6. kolo traje od 18.11. do 20.11. 2009.

Robina i podanici : Bakteriofagi (1:3)
Dream Team : Kad jaganjci utihnu (2:2)
Šampioni : Team Extreme (3:1)
Vrbovec i Bare : Gambler (2:2)
Autsajderi : "E-51" (0:4)
Lako ćemo : F4 (4:0)
The Penetrators : Jegermajstori (3:1)

5. kolo traje od 11.11. do 13.11. 2009.

Šampioni : Bakteriofagi (2:2)
Jegermajstori : Lako ćemo (0:4)
Robina i podanici : Kad jaganjci utihnu (2:2)
Autsajderi : Gambler (0:4)
The Penetrators : "E-51" (4:0)
Team Extreme : F4 (2:2)
Dream Team : Vrbovec i Bare (0:4 BB)

4. kolo traje od 4.11. do 5.11. 2009.

Kad jaganjci utihnu : Team Extreme (1:3)
Jegermajstori : F4 (0:4)
The Penetrators : Vrbovec i Bare (četvrtak u 20h)
Dream Team : Gambler (2:2)
Robina i podanici : Autsajderi (2:2)
Šampioni : Lako ćemo (2:2)
Bakteriofagi : "E-51" (2:2)

3. kolo traje od 28.10. do 01.11. 2009.

Team Extreme : Dream Team (2:2)
"E-51" : F4 (3:1)
Šampioni : Vrbovec i Bare (3:1)
Robina i podanici : The Penetrators (2:2)
Bakteriofagi : Jegermajstori (4:0)
Kad jaganjci utihnu : Gambler (0:4 BB)
Lako ćemo : Autsajderi (3:1)

2. kolo traje od 21.10. do 25.10. 2009.

Dream Team : The Penetrators (2:2)
Autsajderi : Vrbovec i Bare (2:2)
Lako ćemo : E-51 (2:2)
Team Extreme : Gambler (3:1)
Bakteriofagi : Kad jaganjci utihnu (2:2)
F4 : Šampioni (2:2)
Robina i podanici : Jegermajstori (4:0)

1. kolo traje od 14.10. do 18.10. 2009.

Robina i podanici : Dream Team (1:3)
The Penetrators : Autsajderi (4:0)
Vrbovec i Bare : Lako ćemo (1:3)
E-51 : Team Extreme (2:2)
Gambler : Bakteriofagi (2:2)
Kad jaganjci utihnu : F4 (3:1)
Šampioni : Jegermajstori (2:2)

Ekipe

1. Team Extreme
1. Goran Vrbanac
2. Bruno Miletić
3. David Vučetić
4. Stipan Dolić

2. Vrbovec i Bare
1. Marijo Galešić
2. Nikola Pankretić
3. Damir Bare
4. Marijo Mance
5. Goran Nikolić

3. Lako ćemo
1. Denis Maretić
2. Siniša Tot
3. Ante Morić
4. Sever
5. Planinar

4. The Penetrators
1. Predrag Martinjak
2. Pavošević
3. Tin Venos

5. Robina i podanici
1. Ivana Robina
2. Mario Lacković
3. Franjo Bračun
4. Dulčić

6. "E-51"
1. Marko Lemo
2. Ivan Peras
3. Siniša Perko
4. Hary Dž.

7. Autsajderi
1. Matija Bastalec
2. Redžić A.
3. Herjavić
4. Redžić M.
5. Bokšić

8. Kad jaganjci utihnu
1. Samaržija
2. Lončar
3. Mihajlović
4. Jozo Šušnjara

9. F4
1. Vesna Dodig
2. Goić
3. Igor Kladar
4. Hrvoje Tušek

10. Šampioni
1. Šiško
2. Drašić
3. Robinščak
4. Redžić Biber
5. Hunjet

11. Gambler
1. Pinky
2. Piljek
3. Herceg
4. Husarić

12. Dream Team
1. L. Svetličić
2. Rančić
3. Kraljić
4. R. Bartol
5. M. Bartol
6. F. Svetličić

13. Bakteriofagi
1. Bermanec
2. Gluščić
3. Pecotić
4. Prusac

14. Jegermajstori
1. Hren
2. Jagatić
3. Novak
4. Čičak

Ljestvica
 

Izdvojeno iz galerije

Zagreb Open 2015 Winner.jpg